Tvorba E-shopů

Specializuji se na tvorbu moderních internetových obchodů s přehledným ovládáním, bohatými funkcemi  a jednoduchou administrací.

Popis služeb

TVORBA INTERNETOVÉHO OBCHODU

icon_design

Grafický návrh

Vytvořím pro vás e-shop s moderním vzhledem a přehledným ovládáním, díky kterému návštěvníci rychle najdou co potřebují. K vytvoření grafiky mi velmi pomůže analýza vašeho záměru a určení cílové skupiny návštěvníků.

icon_woocommerce

aDMINISTRACE

Redakční systém WordPress, který používají i ty největší, celosvětové firmy nabízí velmi robustní e-shopovou nástavbu zvanou Woocommerce. Jde o komplexní řešení pro správu internetového obchodu, jehož výhodou je, že neplatíte žádné měsíční poplatky za provoz. V rámci jedné administrace tak můžete jednoduše spravovat jak webové stránky, tak e-shop.

icon_responsive

Mobilní Optimalizace

Procenta návštěvnosti z mobilních zařízení a tabletů rok od roku narůstají. Zjednodušte zákazníkům nakupování na internetu tím, že budete mít optimalizovaný e-shop. Velmi dobrý důvod proč mít tzv. responzivní stránky je fakt, že vyhledávače Google, Seznam a další upřednostňují optimalizované e-shopy.

icon_https

Zabezpečení

Bezpečnost na internetu je nejen pro vyhledávače naprosto zásadní a dokazují to neustále. Zejména kvůli bezpečnosti Google, Seznam a další upřednostňují ve výsledcích vyhledávání e-shopy se zabezpečeným protokolem HTTPS. Zabezpečení lze provést SSL/TLS certifikátem, ale s tím si nelamte hlavu, vše potřebné pro vás zajistím.

icon_code

Přizpůsobení na míru

Díky mnohaletým zkušenostem lze internetový obchod přizpůsobit na míru podle konkrétních požadavků. V možnostech administrace se meze nekladou, lze ji doplnit o on-line platby kartou, hromadný import produktů, faktury a daňové doklady v PDF, interaktivní filtrování zboží, hromadnou úpravu skladu apod. V případě zájmu můžeme také navázat dlouhodobou spolupráci a Váš e-shop rozvíjet postupně.

icon_xml

Export zboží

Propojení obchodu s cenovými srovnávači Heureka, Zbozi.cz, Google nákupy a dalšími přináší řadu výhod. Kromě vyšší návštěvnosti můžete konkurovat i těm největším obchodům na trhu a rychle si vybudovat své jméno. Pro některé e-shopy jsou cenové srovnávače hlavní zdroj příjmů, který generuje až 75% zisku.

Zaujala vás nabídka?

Doporučení

CO O MĚ NAPSALI ZÁKAZNÍCI

Spolupráce s panem Krmníčkem byla vysoce profesionální. Díky jeho emapatii a vědomostem z oblasti grafiky jsme ušetřili spoustu práce, protože přesně pochopil jaký styl se nám libí a co přesně potřebujeme. Velice nám také pomohl s technickou stránkou eshopu, protože portfolio produktů činilo okolo 200 000 produktů, což je více než 10 násobek běžného eshopu. Spolupráci s panem Krmníčkem nadále udržujeme a připravujeme s ním i další projekty. Můžeme jej vřele doporučit, jak začínajícím podnikatelům, tak i zaběhlým firmám, to znamená všem, kteří by rádi inovovali své prezentační produkty a služby.

Michal Matulík

ITSpares, s.r.o.

Jsme spokojeni, jak s grafickým zpracováním stránek, jejich funkčností i následující zákaznickou podporou. Profesionální spolupráci s panem Krmníčkem, můžeme jen doporučit.

Petr Otáhal

Jednatel společnosti Petr Otáhal, a. s.

Se spolupráci s panem Krmníčkem máme velmi dobré zkušenosti od počátku naší spolupráce. Zadání týkající se zejména představ o vzhledu a koncepci stránek splnila takřka beze zbytku, a vždy promptně a bez zbytečných průtahů reaguje na požadavek servisní podpory a drobných úprav stránek.

Jolana Šlachtová

Veterinární klinika AlfaVet

Vítek mi byl doporučen jako vynikající kodér, což už samo o sobě znamená, že za sebou musí mít dobře odvedenou práci. Jeho služeb jsem využil při kódování šablony služby LocMonitor, což je responzivní šablona se vším, co moderní webová aplikace vyžaduje. Víťa se toho zhostil zodpovědně, během spolupráce neměl problém navrhnout řešení a drobné problémy řešit konstruktivně a kreativně. Dostal jsem více než jsem očekával, velmi rád proto doporučím dále. 

Jan Habich

Projekt Locmonitor

S prací pana Krmníčka jsem velice spokojená, má kladný ohlas i u mých zákazníků. Webové stránky jsou přehledné, což ocenili obzvlášť mí zákazníci a jsou skutečně všech věkových kategorií. Servis je rychlý, spolehlivý a už jsem sama pana Krmníčka doporučila svým kolegům. Nové webové stránky jsou pro firmu opravdu velkým přínosem.

Štrochová Zlatuše

Pekárna ve Frýdku-Místku

Reference

Ukázky realizovaných projektů

Líbí se vám má práce?

Kontakt

Vít Krmníček
info@designsoft.cz
+420 736 100 369 
Skype: Designsoft.cz

Kancelář

Novodvorská 667 (Sokolovna)
738 01
Frýdek-Místek

Studio v Beskydech

Kunčice pod Ondřejníkem 145
739 13

Poptávkový formulář


Vytvoření webových stránekVytvoření e-shopuRedesign stávájících stránekGrafické práce (logo, vizitky, ap.)Klikněte prosím na ikonu: Klíč

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.