Tvorba webových stránek
a e-shopů Frýdek-Místek

Specializuji se na tvorbu moderních webových stránek a e-shopůpřehledným ovládáním a jednoduchou administrací.

Popis služeb

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK S ADMINISTRACÍ

icon_design

Grafický návrh

Vytvořím pro vás webové stránky s moderním vzhledem a přehledným ovládáním, díky kterému návštěvníci rychle najdou co potřebují. K vytvoření grafiky mi velmi pomůže analýza vašeho záměru a určení cílové skupiny návštěvníků stránek.

icon_responsive

Mobilní Optimalizace

Procenta návštěvnosti z mobilních zařízení a tabletů rok od roku rostou. Zjednodušte i vy svým zákazníkům procházení obsahu tím, že budete mít optimalizované stránky. Velmi dobrý důvod proč mít tzv. responzivní web je fakt, že vyhledávače Google, Seznam a další upřednostňují optimalizované stránky.

icon_wordpress

aDMINISTRACE

Webové stránky disponují jednoduchou administrací pro správu a aktualizaci obsahu. WordPress používají i ty největší, celosvětové firmy. Kromě vysoké bezpečnosti je zajištěn neustálý vývoj uživatelského rozhraní i samotného redakčního systému.

icon_https

Zabezpečení

Bezpečnost na internetu je nejen pro vyhledávače naprosto zásadní a dokazují to neustále. Zejména kvůli bezpečnosti Google, Seznam a další upřednostňují ve výsledcích vyhledávání weby se zabezpečeným protokolem HTTPS. Zabezpečení lze provést SSL/TLS certifikátem, ale s tím si nelamte hlavu, vše potřebné pro vás zajistím.

icon_code

Přizpůsobení na míru

Díky mnohaletým zkušenostem lze webové stránky přizpůsobit na míru podle konkrétních požadavků. V možnostech administrace se meze nekladou a lze ji v doplnit o objednávkový formulář, rezervační systém, internetový obchod apod. Můžeme také navázat dlouhodobou spolupráci a váš projekt rozvíjet postupně.

icon_seo

SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače, neboli jednoduše SEO je disciplína, jejímž cílem je zajistit, aby se webové stránky zobrazovaly na pokud možno co nejlepších pozicích ve vyhledávačích. V této oblasti spolupracuji s velmi šikovným copywriterem, který je specialistou na psaní textů.

Zaujala vás nabídka?

Doporučení

CO O MĚ NAPSALI ZÁKAZNÍCI

Spolupráce s panem Krmníčkem byla vysoce profesionální. Díky jeho emapatii a vědomostem z oblasti grafiky jsme ušetřili spoustu práce, protože přesně pochopil jaký styl se nám libí a co přesně potřebujeme. Velice nám také pomohl s technickou stránkou eshopu, protože portfolio produktů činilo okolo 200 000 produktů, což je více než 10 násobek běžného eshopu. Spolupráci s panem Krmníčkem nadále udržujeme a připravujeme s ním i další projekty. Můžeme jej vřele doporučit, jak začínajícím podnikatelům, tak i zaběhlým firmám, to znamená všem, kteří by rádi inovovali své prezentační produkty a služby.

Michal Matulík

ITSpares, s.r.o.

Jsme spokojeni, jak s grafickým zpracováním stránek, jejich funkčností i následující zákaznickou podporou. Profesionální spolupráci s panem Krmníčkem, můžeme jen doporučit.

Petr Otáhal

Jednatel společnosti Petr Otáhal, a. s.

Se spolupráci s panem Krmníčkem máme velmi dobré zkušenosti od počátku naší spolupráce. Zadání týkající se zejména představ o vzhledu a koncepci stránek splnila takřka beze zbytku, a vždy promptně a bez zbytečných průtahů reaguje na požadavek servisní podpory a drobných úprav stránek.

Jolana Šlachtová

Veterinární klinika AlfaVet

Vítek mi byl doporučen jako vynikající kodér, což už samo o sobě znamená, že za sebou musí mít dobře odvedenou práci. Jeho služeb jsem využil při kódování šablony služby LocMonitor, což je responzivní šablona se vším, co moderní webová aplikace vyžaduje. Víťa se toho zhostil zodpovědně, během spolupráce neměl problém navrhnout řešení a drobné problémy řešit konstruktivně a kreativně. Dostal jsem více než jsem očekával, velmi rád proto doporučím dále. 

Jan Habich

Projekt Locmonitor

S prací pana Krmníčka jsem velice spokojená, má kladný ohlas i u mých zákazníků. Webové stránky jsou přehledné, což ocenili obzvlášť mí zákazníci a jsou skutečně všech věkových kategorií. Servis je rychlý, spolehlivý a už jsem sama pana Krmníčka doporučila svým kolegům. Nové webové stránky jsou pro firmu opravdu velkým přínosem.

Štrochová Zlatuše

Pekárna ve Frýdku-Místku

Reference

Ukázky realizovaných projektů

Líbí se vám má práce?

Kontakt

Vít Krmníček
info@designsoft.cz
+420 736 100 369 
Skype: Designsoft.cz

Kancelář

Novodvorská 667 (Sokolovna)
738 01
Frýdek-Místek

Studio v Beskydech

Kunčice pod Ondřejníkem 145
739 13

Poptávkový formulář


    Vytvoření webových stránekVytvoření e-shopuRedesign stávájících stránekGrafické práce (logo, vizitky, ap.)    Klikněte prosím na ikonu: Dům

    Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.